czwartek, 29 lutego 2024

Książki - luty 2024

Luty rozpoczęłam czytaniem  książki Haruki Murakamiego " Tańcz, tańcz,tańcz", czytam ją, opornie mi idzie :-)

Pierwsza przeczytana książka to Marta Abramowicz "Zakonnice odchodzą po cichu". Na tę książkę jest w bibliotece kolejka, dlatego przeczytałam ją jako pierwszą i od razu oddaję. Trudna lektura.Jeżeli poprzednią książkę określiłam jako trudną, to nie wiem co napisać o następnej. Marta Abramowicz "Irlandia powstaje z kolan" 

Polecam  Małgorzata Warda" Jak oddech"
 

 
  Edyta Świętek " Przenikanie"
 

 
 Nicholas Sparks "Jedno życzenie"
 
 6 komentarzy:

 1. Mam w planach książkę o zakonnicach. Dziękuję Basiu za ostrzeżenie, że jest to raczej trudna lektura. Obecnie szukam czegoś lżejszego. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Treść książki była dla mnie trochę zaskoczeniem. Pamiętam z dzieciństwa siostry zakonne w naszej wsi. Były jak dobrotliwe "ciocie", okazuje się że albo one nie miały lekko, albo z nimi innym siostrom nie było lekko, może uogólniam, ale takie miałam odczucia po tej lekturze.
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Gratuluję Basiu ilości przeczytanych książek. Niestety czasu mi brak na czytanie a wieczorem normalnie zasypiam przy książce, niestety A trudne książki przy których muszę myśleć chyba jednak nie dla mnie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aniu.
   Jak widać stara mi się czytać nie tylko te trudniejsze książki. Teraz czytam na rehabilitacji czekając na następne zabiegi.
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Pierwsze dwie mnie zainteresowały, zapisałam sobie do listy biblioteczno e-bookowej 🙂 Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń