czwartek, 16 maja 2024

Kartka z liva.

 Marta Madej na livie na fb pokazała jak zrobić kartkę z pop upem. Pomysł już gdzieś przeze mnie widziany,bo wszystko już było :-) ale miło gdy ktoś przypomni. 

Bez tego liva karteczka by  nie powstała.


Kartka powstała z resztek, które przywiozłam z warsztatów z Trzęsacza.

 

8 komentarzy:

 1. WOW! Przepiękna jest ta kartka. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Taka bardzo nietypowa. Wchodzę na różne tego typu blogi i większość tych kartek można przemieszać i nie wiadomo która jest czyja, bo są w tym samym stylu. Ta kartka się wyróżnia.
  Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojego nowego obrazu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, napisałaś mi miłe słowa😊

   Usuń
 2. Co prawda liva z Martą w roli głównej nie widziałam ale kartka powstała rewelacyjna. W sumie to Cię podziwiam że oglądasz te wszystkie livy i jeździsz na te wszystkie warsztaty. Ja kiedyś też chłonęłam widzę na wszystkie techniki rękodzieła, bo nigdy nie wiadomo co nasz zainteresuje. Cieszę się że wiem z czym to wszystko się je, ale ileż można. Kwiaty z krepiny też kiedyś robiłam mało tego mam do dziś książkę na ten temat, ale przyznaję bez bicia że tak cudnych mieczyków nie robiłam .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, pisałam pewnie nieraz że dopóki będą warsztaty na których mogę nauczyć się a może chociaż tylko troszkę poznać nowe techniki będę na niej chodziła i oglądała na YouTube i Facebooku.
   Do robienia kwiatków znalazłam cudowną nauczycielkę sama robi niesamowite rzeczy nas uczy tylko tych najprostszych.
   Pozdrawiam Aniu

   Usuń
 3. Jaka rewelacyjna kartka, Basiu. Świetne papiery.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze, co nasuwa się na myśl patrząc na te kartkę to delikatność. Śliczna jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo to bardzo miły komentarz cieszę się że nawet moje kolorowanie ptaszków nie przeszkadza w ich odbiorze😏

   Usuń