środa, 29 września 2010

Toruń, pierniki, serwetka;-)

Do tytułowej wyliczanki muszę jeszcze dopisać Ela, która pisze bloga Robótki Eli.
Właśnie z Torunia przyszła dziś do mnie przesyłka z serwetką, piernikami (ups, pękam jeden piernik już prawie zjadłam... zamiast obiadu) i karteczką z Torunia.Eluniu dziękuje bardzo;-)))

Serwetka będzie leżała na stole w jadalni, a że jadalnia jest w kuchni w której przygotowuję dzisiaj sałatki dla syna na jego przyjęcie urodzinowo imieninowe, więc zdjęcie serwetki zostało zrobione na kanapie;-) Ale mi długie zdanie wyszło, mam nadzieje, że z sensem;-)

Gotuję buraczki na sałatkę podaną przez Kuchnię Gosi Sałatka już zaaprobowana przez syna, przez męża udoskonalona zagości na stałe w mojej kuchni. Mąż do sałatki dodał jeszcze śledzie (matiasy). Podobno ze śledziem jest pyszna;-)

Wymianka - candy - komentarze!!!

Ciężar z serca spadł, moja zabawa nie okazała się ogromnym niewypałem;-)
Co prawda jeszcze kilka osób waha się, ale może przekonają się do niej!

Janeczko, cieszę się bardzo, proszę tylko podaj kod i dokładnie nazwisko, bym Cię z wójtem, czy sołtysem nie pomyliła;-)))

Agajaw, najlepiej byłoby by wśród różnych różności było również coś zrobionego przez nas, do wykorzystania do ozdóbek, czy kart świątecznych. Ja jak pisałam przygotuję kilka małych motywów świątecznych;-)))

Lucyno,Amalio,Oazo, Miejsce Sympatycznych klimatów dziękuje za zapisanie się , mam nadzieje,że zabawa spodoba się Wam.

Tkaitko, gdybym ja wiedziała co z Tobą zrobić;-))) Czy nie robiłaś nigdy zabawek na choinkę, lub do podarowania komuś bliskiemu? Teraz jest tylko jedna trudność, a właściwie dwie. Po pierwsze trzeba wysłać komuś coś z czego można będzie zrobić ozdobę( kartkę )i po drugie samemu zrobić coś z otrzymanych półproduktów;-) Oczywiście nie jedną ozdobę a kilka i na tyle powinno przydasi wystarczyć. oczywiście musimy się liczyć z tym,że część naszych wysłanych fantów nie przyda się, a inna część będzie bardzo pożądana. Z Mikołajem nie mam jeszcze kontaktu za wcześnie.
Tak więc sama musisz zadecydować, czy bawisz się z nami.

Trzpit, ABOKU , Madziorku i elziutko będziemy się dobrze bawić, oby poczta nie nawaliła

Aneladgam i ta Magda - liczę na Was ;-)))

Edi i abaszka świetnie,że jesteśmy razem;-)))

6 komentarzy:

 1. Przepiękną serwetkę otrzymałaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie bawię się, a powód jest taki,że 19 listopada idę do szpitala i nie wiadomo kiedy wrócę. Przez przypadek mogłabym zawalić wszystkie terminy.Poczekam na stosowniejszą okazję i na robótki bardziej w moim guście.
  I jeszcze nieskromnie powiem, ze w swoim życiu zrobiłam taką ilość świątecznych gwiazdek i aniołów, że do obrzydzenia - i więcej ich robić nie będę!:)))
  A marzy mi się czerwo-biały sweterek ze świątecznymi gwiazdami. Albo niebiesko-biały...No. nie ważne, przecież znajdę dziecko, tyle ich koło bloku biega...Nawet czerwoną ELIAN klasik już kupiłam, białej i niebieskiej nie było...
  Jakoś przykro mi się zrobiło...Mówiłam, że mi ten szpital w życiorysie namiesza!
  Mimo wszystko :)))))))))))bez endu

  OdpowiedzUsuń
 3. serwetka bardzo ladnie wykonana a co do sledzi to faktycznie z buraczkami smajuja wysmienicie a co prawdanie jadam ryb,ale maz sie objada :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serwetka jest urocza. Synowi życzę dużo zdrowia, radości i wszystkiego naj, naj,naj....
  Pewnie Michał ???

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna serwetka! Gratuluję wygranej :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam w kciuki aby wszystko się udało i już nie moge się doczekać, pozdrawiam:) Agnieszka.

  OdpowiedzUsuń