wtorek, 28 marca 2023

Box z resztek? Czy to możliwe?

 A jednak. Na zrobienie tego boxa, nie pocięłam ani jednego nowego arkusza z kolekcji Primavera. W całości zrobiłam go z resztek.Box ten jest pomysłu Olgi Bielskiej. Zaproponowała takie boxiki wypełnione przydasiami na wymiankę na organizowanym przez siebie zlocie w Warszawie.

Ja zmieniłam plany na zlocie nie będę, zamieniłam  to spotkanie na warsztaty w Trzęsaczu z Ewą Mrozowską. Na warsztaty jadę z Córką.

Box jednak zrobiłam i dostanie go ode mnie na swoje 78 urodziny koleżanka. Wypełniłam go kwiatkami, tekturkami, środkami do kwiatów itp, itd ;-)

12 komentarzy:

 1. Przepiękna praca i do  tego zrobiona z resztek, brawo. <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny, kolorowy, bardzo wiosenny i do tego nie zmarnowały się żadne kawałki pięknych papierów. Spotkania z Ewą są bardzo ciekawe, na pewno stworzycie cudeńka.
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.
   Lubię jeździć do Ewy do Trzęsacza, robimy tam cuda w doborowym towarzystwie.
   pozdrawiam

   Usuń
 3. Świetny pomysł ! Fajny boksik !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje.
   Lubię korzystać z pomysłów Olgi, taki box robiłam po raz drugi.

   Usuń
 4. Fajny ten Twój box , aż się wierzycc nie chce ze to z resztek. Pomysł z tym pudełkiem w środku na przydasie jest świetny !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aniu !
   Gdy robiłam taki box po raz pierwszy nie myślałam, że tak dużo przydasi się do niego zmieści. Pudełka zdają egzamin, przecież można włożyć do nich słodycze, czy małe prezenciki
   uściski

   Usuń
 5. Idealne wykorzystanie resztek, Basiu.
  Małgosia X

  OdpowiedzUsuń