środa, 7 lipca 2021

M&T

 Na wrocławskich spotkaniach  w tym roku po raz pierwszy brałam udział w "M&T" - zrób i zabierz.

Już w piątek zapisałam się na pierwszy m&t z Moniką Kwiatkowską. Monika zaproponowała zrobienie wiosennego taga.

Prawie  wszystko  dostałyśmy już wycięte. Ja skorzystałam z dodatkowych elementów do wycinania i zrobiłam troszkę innego taga niż ten,który zaprezentowała Monika

Oto  mój tag 


Nie mam już tej pracy. Mam nadzieję, że ktoś da za nią kilka złotych i pomoże to chorej dziewczynce, małemu  przedszkolakowi.

Po przyjeździe do domu zrobiłam taga z reszty materiałów otrzymanych. Pracowaliśmy na papierach Craft O'clock. Na drugi tag na bazę wzięłam resztki papierów (chyba z Galerii Papierów).


W sobotę zapisałam się na m&t na którym Patrycja Serafin opowiedziała co nieco o ATC i pomogła zrobić z papierów "Lady Spring" od  ZoJu Design  2 ATC. Jednym na końcu warsztatu się wymieniałyśmy, drugi pozostał na pamiątkę.

Oto mój pierwszy ATC

Gdy kończyła się godzinka na zrobienie prac i zabrzmiało hasło- wymieniamy się. Spytałam czy ktoś chce moje kwiatki. Odezwała się Rysa- chcesz kotka?  i to w ten sposób wymieniłam się ATC.
 

Moja druga praca z tego warsztatu gdzieś czeka na dokończenie.

Nie zdążyłam pozbierać swoich zabawek  i zwolnić krzesełko, gdy zaczął się pokaz  "Mediowe Tagi" z użyciem najnowszych produktów 13arts. Poprowadziła go Ayeeda.

Powstała taka praca, dokończyłam ją już w domu, oczywiste jest więc, że i media które użyłam są inne niż miała do naszej dyspozycji Aveeda.

Mój ostatni m&t to Wakacyjny banerek robiony  z Gosią Machynią na sklejkowej bazie z Fabryki Weny ozdobiony  tekturkami oraz najnowszą  kolekcją papierów UHK Gallery.” 

20 Dolnośląskie Spotkania Craftowe uważam za zamknięte.

9 komentarzy:

 1. Wiesz Basiu podziwiam Cię za te DWC, ja tym razem odpuściłam, choć mam zdecydowanie bliżej od Ciebie. Piękne prace powstały a i kasę pewnie niezłą tam zostawiłaś. Jesteś niezwykle kreatywna osobą , wszystkiego musisz spróbować. Ale chyba tak jak ja nie znalazłaś jeszcze swojej wiodącej Techniki.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, ja jadę do Wrocławia, bo mam tam córkę. Możliwe,że gdyby nie ona, to jeździłabym na inne spotkania ;-)
   Kasy tym razem nie zostawiałam, bo zapisałam się tylko na jeden warsztat, reszta to darmowe jednogodzinne pokazy i warsztaty. Po raz pierwszy skorzystałam z tej formy spotkań i spodobało mi się to.
   Pół żartem, pół serio mówię, że zostało mi już bardzo mało czasu a tak wielu rzeczy jeszcze nie próbowałam :-)
   Miłego dnia

   Usuń
 2. Każda z prac jest fantastyczna, aż przyglądałam się ze zdwojoną uwagą. Różne style, ale wykonanie każdej pracy wspaniałe. Masz wiele pomysłów, takie baśniowe są Twoje prace, a ja takie kocham. Pierwsza praca jest moją ukochaną, jest idealna. Jest ukochany fiolet i rower i kwiaty i sklep z kwiatami, jest normalnie dla mła idealna pod każdym z możliwych względów. :))))  Podziwiam całym sercem. :) Pozdrawiam i życzę cudownych dni. :******

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, wybrałaś pracę, która jest najbardziej "moja".
   Miłego wieczoru i zbliżającego się weekendu.

   Usuń
 3. Piękny jest ten tag, Basiu. O spotkaniach takowych chyba nie słyszałem jeszcze, bardzo fajna sprawa, by poszerzać horyzonty, poznawać nowe twarze i dzielić się z innymi swoją pracą, super!
  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Maks.
   Takie zloty odbywają się różnych miejscach w Polsce. Na Pomorzu chyba tylko ich nie ma.
   pozdrawiam

   Usuń
 4. Wszystkie prace są przepiękne. Mnie najbardziej podoba się tag z kwiatami i skrzypcami. Za media podziwiam-dls mnie to czarna magia🙈 pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.
   Dla mnie media to wciąż poprzeczka, której nie potrafię przeskoczyć. Czasami zrobię coś intuicyjnie, ale jak to nijak się niema do prawdziwego mediowania;-)
   pozdrawiam

   Usuń
 5. Wow ale sie u Ciebie dzieje Basiu !!!

  OdpowiedzUsuń